ДВОРИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ

телефон: (04145)61240

Директор школи: Петренко Сніжана Іванівна

Веб-сайт: http://skola-dvor.ucoz.ua

Мовою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про державну мову України”, Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, Конституції України та Статуту школи є українська мова.

Форми навчання Дворищенської гімназії:

Змішане навчання

Поєднання онлайн та офлайн-навчання у один ланцюжок, що творить «навчальний досвід» учня та самодостатній логічний курс чи предмет. При змішаному навчанні інструкції/теорія, яку учень опрацьовує онлайн (чи то у формі самостійного прочитання матеріалів, чи при перегляді демонстраційних відео, чи при перегляді відеозапису лекції вчителя, чи у формі гри), знаходять своє застосування офлайн (тобто у приміщенні школи під час занять). Всі активності та заняття, що відбуваються в школі мають поєднуватись та на практиці закріпляти знання, здобуті учнем при самостійній роботі онлайн.

Дистанційне навчання

Для дітей, які не відвідуватимуть очне навчання, організовуватимуть дистанційне навчання. На сьогодні порядок організації та запровадження дистанційного навчання визначено Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 08.09.2020 № 1115

Індивідуальне навчання

Основний документ для зарахування або переведення на індивідуальну форму навчання – це заява одного з батьків дитини. До заяви додаються документ, що посвідчує особу учня, медична довідка № 086-1/о та документ про освіту, якщо він є.

Сімейна форма

Сімейна форма покладає організацію освітнього процесу на батьків (законних представників), які хочуть і можуть навчати дітей удома.

Неділя, 12.05.2024, 16:41
Головна | Реєстрація | Вхід